عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در آیین آزادی ۵۱ زندانی جرایم غیرعمد به همت شرکت فولاد اکسین خوزستان
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در آیین آزادی ۵۱ زندانی جرایم غیرعمد به همت شرکت فولاد اکسین خوزستان

به گزارش تارنمای جنوب عضو هیات رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:شرکت فولاد اکسین خورستان شرکتی نمونه در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی است و در برنامه هفتم توسعه نیز شرکت های پتروشیمی و نفت و صنایع درآمد زا مجاب شدند که با مسئولیت های اجتماعی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی مانند […]

به گزارش تارنمای جنوب عضو هیات رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:شرکت فولاد اکسین خورستان شرکتی نمونه در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی است و در برنامه هفتم توسعه نیز شرکت های پتروشیمی و نفت و صنایع درآمد زا مجاب شدند که با مسئولیت های اجتماعی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی مانند شرکت فولاد اکسین خوزستان کمک نمایند.

مهندس یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی،حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در آیین آزاد سازی ۵۱ زندانی جرایم غیر عمد به همت شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: برخی افراد به مشکلات مالی از کانون خانواده فاصله گرفتند که هم خودشان محرومیت‌هایی شامل شان شده و هم خانواده هایشان در تنگنا و نیازمند یاری رسانی هستند.
او افزود: از همین رو در مجلس قوانینی را برای حمایت از افراد دارای جرایم غیر خشن تصویب شدند.

مهندس یوسفی یادآور شد:نگرانی هایی برای برخی از مردم در جرم های خشن از جمله سرقت و خرید و فروش و حمل سلاح غیر مجاز وجود دارد که البته طرحی یک فوریتی برای تشدید مجازات جرم‌های خشن در دستور کار صحن علنی مجلس است تا در ماه های پایانی مجلس یازدهم برای امنیت بیشتر به تصویب برسد.

نماینده مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون در مجلس ادامه داد: امروز تلاشی با همت ستاد دیه استان و خیرین و شرکت فولاد اکسین خوزستان اتفاق افتاد که نشان داد خوزستان زیبایی های زیادی دارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در مجلس کمک برای کاهش زندانیان جرایم غیر عمد و مالی و هم اصلاح قوانین جهت امنیت مردم و برخورد با جرم های خشن تلاش می‌کنیم و از مردم نیز انتظار می‌رود در آزادی ۳۶۰ زندانی با پرداخت فقط ۲۰ هزار تومان کمک نمایند.

مهندس یوسفی تاکید کرد:کار خیر هر جایی مورد تایید است و در دنیا و آخرت باعث برکت زندگی می شود؛ضمنا کسی که برای آزادی یک زندانی کمک کند،پاداش مضاعف تری دارد.زیرا یک خانواده را از لحاظ معیشتی و آسیب های اجتماعی نجات می دهد.

یوسفی همچنین اظهار داشت:در برنامه هفتم توسعه نیز شرکت های پتروشیمی و نفت و صنایع درآمد زا مجاب شدند که با مسئولیت های اجتماعی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی مانند شرکت فولاد اکسین خوزستان همکاری و کمک نمایند.