به مناسبت فرا رسیدن ایام پرحزن و اندوه محرم و سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، تعداد ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی خشک توسط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان میان شهروندان کم برخوردار توزیع گردید. به گزارش پایگاه خبری تارنمای جنوب، این اقدام در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت، […]

به مناسبت فرا رسیدن ایام پرحزن و اندوه محرم و سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، تعداد ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی خشک توسط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان میان شهروندان کم برخوردار توزیع گردید.

به گزارش پایگاه خبری تارنمای جنوب، این اقدام در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت، توسط پایگاه مقاومت بسیج این شرکت به اجرا درآمد و طی آن تعداد ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش تقریبی ۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰ ریال شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، پروتئین گیاهی، رب گوجه و چای تهیه و جهت توزیع میان شهروندان کم برخوردار شهرهای مسجدسلیمان، لالی و هفتکل در اختیار اداره و مبادی مربوطه قرار گرفت.

یادآوری می نماید شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیش از این نیز در سال ۱۴۰۰ تعداد ۳۰۰۰ بسته نوشت افزار و بیش از ۴۱۰۰ بسته مواد غذایی کمک معیشتی را با صرف هزینه ای بالغ بر ۰۰۰ر۰۰۰ر۲۰۰ر۳۱ ریال میان شهروندان کم برخوردار شهرهای حوزه عملیاتی توزیع نمود.