شروع عملیات اجرایی اصلاح لوله گذاری خط فاضلاب مسیر بلوار معلم
شروع عملیات اجرایی اصلاح لوله گذاری خط فاضلاب مسیر بلوار معلم

مدیرمنطقه ۸ گفت: با وجود اینکه اصلاح و تعمیر فاضلاب شهر در حوزه تعهدات شهرداری نمی باشد، عملیات لوله گذاری خیابان باهنر به صورت کامل تا دوماه آینده توسط شرکت آبفا انجام می شود و مشکل ریزشی بودن خط فاضلاب رفع می شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، محمدرضا قنواتی اظهار کرد: خیابان باهنر […]

مدیرمنطقه ۸ گفت: با وجود اینکه اصلاح و تعمیر فاضلاب شهر در حوزه تعهدات شهرداری نمی باشد، عملیات لوله گذاری خیابان باهنر به صورت کامل تا دوماه آینده توسط شرکت آبفا انجام می شود و مشکل ریزشی بودن خط فاضلاب رفع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، محمدرضا قنواتی اظهار کرد: خیابان باهنر یکی از قدیمی ترین خیابان های اهواز است که سال ها پیش خط لوله فاضلاب آن کار شده است و به علت فرسوده بودن و گرفتگی آن ، بارها مورد بازسازی و تعمیر قرار گرفته است.

وی افزود: در طرح ضربتی دو و در راستای کمک به شرکت آب و فاضلاب اهواز و به‌جهت تسریع در روند اجرای پروژه، شهرداری اهواز متعهد گردید جهت بلوار سعادت در فاز دو ، ۶۰۰ متر لوله در اختیار آبفا قرار دهد و اجرای پروژه به‌عهده شرکت آبفا باشد.

قنواتی ادامه داد: همچنین برای بلوار معلم شهرداری اهواز ۷۰۰ متر لوله در اختیار شرکت آبفا قرار داد و مقرر شد شرکت آبفا، اجرای پروژه را عهده‌دار باشد. همچنین در بلوار سعادت علیرغم تعهد شهرداری بر واگذاری ۶۰۰ متر لوله، مقدار ۱۰۰۰ متر لوله در اختیار آبفا قرار داده شد که پروژه را به اتمام برساند.

قنواتی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های متعدد منطقه هشت و اخطارهای صورت گرفته (نامه های پیوستی) به دلیل ریزشی بودن خط فاضلاب مسیر و احتمال وقوع حادثه برای شهروندان، شهرداری منطقه هشت از تاریخ ۲۳ اردیبهشت، ۱۰۰ متر لوله را در اختیار آبفا قرار داد تا عملیات اصلاح فاضلاب را در بلوار معلم آغاز نمایند و مقرر شد با پیشرفت کار، ۶۰۰ متر لوله باقیمانده در اختیار آبفا قرار گیرد.

گروه: شهرداری منطقه هشت