افزایش خودسرانه قیمت نان لواش در برخی نانواها اهواز
افزایش خودسرانه قیمت نان لواش در برخی نانواها اهواز

تعدادی از شهروندان اهوازی برخی نانوایان لواش که با سهمیه دولتی فعالیت می‌کنند اقدام به افزایش قیمت این نان از ۳۵۰ تومان به ۵۰۰ تومان کرده‌اند؛ این در حالی است که هیچ‌گونه افزایش قیمت نانی از قبل اعلام نشده است.  تعدادی از شهروندان اهواز در تماس با خبرنگار ایلنا از افزایش خودسرانه قیمت نان دولتی […]

تعدادی از شهروندان اهوازی برخی نانوایان لواش که با سهمیه دولتی فعالیت می‌کنند اقدام به افزایش قیمت این نان از ۳۵۰ تومان به ۵۰۰ تومان کرده‌اند؛ این در حالی است که هیچ‌گونه افزایش قیمت نانی از قبل اعلام نشده است.

 تعدادی از شهروندان اهواز در تماس با خبرنگار ایلنا از افزایش خودسرانه قیمت نان دولتی لواش در برخی از نانوایان اهواز خبر دادند.

بر اساس تحقیقات میدانی خبرنگار ایلنا قیمت این نان که ۳۵۰ تومان بوده و برخی از نانوایان که تعداد آن‌ها کم هم نیست همین نان را که با سهمیه دولتی می‌پزند به قیمت ۵۰۰ تومان می‌فروشند.

همچنین یکی از شهروندان می‌گوید: یکی از نانواداران به افزایش خودسرانه قیمت اذعان داشته و گفته که در نهایت جریمه می‌شویم و اتفاقی نمی‌افتد.

بر اساس این گزارش و پیگیری این موضوع از فرمانداری اهواز هیچ‌گونه افزایش قیمت نان قانونی نبوده و در دستور کار نبود.

گفتنی است، تماس خبرنگار ایلنا برای پیگیری موضوع از سوی رئیس اتحادیه نانوایان اهواز بی‌نتیجه ماند.

نظارت ضعیف سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان باعث چنین اتفاقاتی شده و اختلاف قیمت اجناس یکسان در فروشگاه‌های مختلف بیش از گرانی موجب نارضایتی مردم شده است.

  • منبع خبر : ایلنا