تولیدات نیشکر در صدر استانداردهای ملی
تولیدات نیشکر در صدر استانداردهای ملی

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، رضا قیصی‌پور پنج‌شنبه ۲۷ آبان در حاشیه بازدید از نمایشگاه جشنواره ملی نیشکر، اظهار داشت: محصولات تولیدی شرکت توسعه نیشکر از جمله شکر، الکل طبی و خمیرمایه با بالاترین استانداردهای معتبر تولید می‌شود. وی به آزمایش‌های ادواری استاندارد محصولات نیشکری اشاره کرد و تاکید کرد […]

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، رضا قیصی‌پور پنج‌شنبه ۲۷ آبان در حاشیه بازدید از نمایشگاه جشنواره ملی نیشکر، اظهار داشت: محصولات تولیدی شرکت توسعه نیشکر از جمله شکر، الکل طبی و خمیرمایه با بالاترین استانداردهای معتبر تولید می‌شود.

وی به آزمایش‌های ادواری استاندارد محصولات نیشکری اشاره کرد و تاکید کرد که بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، تولیدات دو کشت و صنعت فارابی و امیرکبیر در صدر استانداردهای ملی قرار دارد و کشت و صنعت دهخدا و شرکت خمیرمایه و الکل رازی نیز در این زمینه فعالیتی مطلوب دارند و حائز رتبه برتر شده‌اند.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خوزستان در بخش دیگری از سخنانش به اهدای نشان “حلال” به واحدهای نیشکری اشاره کرد و بیان داشت: کشت و صنعت امیرکبیر اولین دریافت کننده گواهینامه حلال در صنعت قند و شکر ایران است و اخیرا نیز این نشان به نیشکر فارابی تعلق گرفته است.

نشان حلال در کنار نشان استاندارد به عنوان یک گواهینامه جهانی در کشورهای اسلامی صادر می‌شود و دریافت این نشان کمک زیادی به صادرات و فروش محصولات غذایی دارد.

در این سال‌ها شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در رعایت استانداردها و کسب نشان استاندارد در تولید شکر و سایر محصولات جانبی پیشتاز است و حائز رتبه‌های متعددی شده است.