دکتر شیرمرد میرعالی، پزشک حاذق خوزستانی درگذشت+گزارش تصویری
دکتر شیرمرد میرعالی، پزشک حاذق خوزستانی درگذشت+گزارش تصویری

      مصطفی یوسفی/بیمارستان گلستان اهواز   به گزارش تارنمای جنوب، دکتر سید شیرمرد میرعالی، متخصص رادیولوژی و فوق تخصص MRI بیمارستان گلستان اهواز به دیار باقی شتافت. دکتر میرعالی که در اثر سانحه تصادف در بخش مراقبت های ویژه( I.C.U) بستری بودند یک روز پس از فوت همسرشان، به علت شدت جراحات، درگذشت. […]

 

 

 

مصطفی یوسفی/بیمارستان گلستان اهواز

 

به گزارش تارنمای جنوب، دکتر سید شیرمرد میرعالی، متخصص رادیولوژی و فوق تخصص MRI بیمارستان گلستان اهواز به دیار باقی شتافت. دکتر میرعالی که در اثر سانحه تصادف در بخش مراقبت های ویژه( I.C.U) بستری بودند یک روز پس از فوت همسرشان، به علت شدت جراحات، درگذشت.

پیکر ایشان امروز، از بخش ام آر آی بیمارستان گلستان تشییع و مراسم وداع،  با حضور جمعی ازاساتید، مسئولان، همکاران، شاگردان و دوستان آنمرحوم برگزار و سپس جهت خاکسپاری به زادگاهش اندیمشک منتقل شد.

دکترمیرعالی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و از اساتید «متعهد، دلسوز، معتقد و مردمی»  هستند که در زمین لرزه کرمانشاه و سیل خوزستان به عنوان جهادگر فعالانه حضور داشتند، همچنین ایشان از مدافعان حرم و برادر شهیدان جهانگیر و جوانمرد میرعالی و از محبان اهل بیت  می باشند.

وی از پزشکان حاذق و از سرمایه های استان _هم از بعد علمی و هم از بعد اجتماعی_ بودند که پر کردن جای خالی ایشان قطعا از دغدغه های مهم خواهد بود.

پایگاه خبری تارنمای جنوب این ضایعه تلخ را به خانواده، دوستان، همکاران آنمرحوم و جامعه پزشکی و علمی استان تسلیت عرض می نماید.

روحش شاد و یادش گرامی باد

کلیپی از مراسم وداع با دکتر میرعالی/سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه۱۴۰۰ بیمارستان گلستان اهواز

 

یادنامه:(مصاحبه و تصاویر دکتر میرعالی در لباس جهادگر)

 

مطالب مرتبط: