امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان:

وبینار آموزشی فعالیت بدنی در منزل برگزار شد / نقش محوری زنان در مدیریت سلامت

وبینار آموزشی فعالیت بدنی در منزل برگزار شد / نقش محوری زنان در مدیریت سلامت

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری وبینار آموزشی فعالیت بدنی مخصوص بانوان، گفت: بانوان ما با ارتقا آگاهی و افزایش سوادسلامت، به کارگیری سبک زندگی سالم و نقش مراقبتی از همه اعضا خانواده، مدیریت سلامت جسمی و روحی خود و خانواده های‌شان را عهده‌دار هستند.

زینب پارسافخر از برگزاری وبینار آموزشی با عنوان فعالیت بدنی در منزل خبر داد و اظهار کرد: این وبینار به مناسبت هفته تربیت بدنی، هفته سلامت بانوان و اهمیت مدیریت زندگی سالم در بحران کرونا برگزار شد.

مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان ادامه داد: این وبینار توسط مرکز بهداشت خوزستان و مشارکت اداره کل امور بانوان و خانواده، امروز  ۲۸ مهرماه برگزار شد.

وی بیان کرد:  همه گیری کووید ۱۹ باعث شده تا شاهد محدود شدن اغلب فعالیت‌های فیزیکی و افزایش فعالیت های نشستنی باشیم. به هرحال ضروری است که باتوجه به شرایط فعلی حتی در زمان کوتاه و در منزل هم که شده به همراه کودکان حرکات ورزشی سبک و کششی به منظور بهبود گردش خون و فعالیت عضلانی در برنامه روزانه خانواده‌ها گنجانده شود.

پارسافخر با اشاره به نقش محوری زنان در مدیریت سلامت و در خانواده‌ها نیز گفت: بانوان ما با ارتقا آگاهی و افزایش سوادسلامت، به کار بستن سبک زندگی سالم و نقش مراقبتی از همه اعضا خانواده، مدیریت سلامت جسمی و روحی خود و خانواده های‌شان را عهده‌دار هستند و به همین جهت در برنامه‌ریزی‌هایی که امسال در هفته تربیت‌بدنی و هفته سلامت بانوان داشته‌ایم، به طور ویژه به نقش مدیریتی آنان در ابعاد گوناگون سلامت و مدیریت بحران کرونا پرداخته‌ایم.

Print Friendly, PDF & Email
تحریریه تارنمای جنوب

تحریریه تارنمای جنوب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار