امروز ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

شناسه خبر:

8199

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد
امروز در جلسه ای که به ریاست علیرضا عالی پور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز و با حضور امیر مجدم معاون حمل ونقل و ترافیک کیانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، نمایندگان شهرداری منطقه چهار، معاون شهرسازی،معاونت فنی عمرانی،، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اهواز شد ، طرح نهایی پارک کودک بررسی و تصویب گردید.
در این جلسه نقشه طراحی شده توسط مشاورطرح (سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز) به مساحت یک هکتار مورد نقد وبررسی و تصویب قرار گرفت.
عالی پور در ارتباط با این پارک گفت:با توجه به نیاز کودکان به فضای بازی ایمن و متفاوت ، احداث این پارک جزو الویتها بوده و امروز مطالعات این پروژه به پایان رسیده است و بزودی وارد فاز اجرا خواهیم شد.
وی افزود تامین منابع مالی این پروژه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی صنایع آلاینده به شرکت های آلاینده در شهر اهواز پیشنهاد خواهد شد.
معاون شهردار اهواز در ادامه با تاکید به فضاهای تفریحی کودکان گفت ،: در این پارک فضاهای متفاوت و منحصر به فردی همچون
حوض قصه ها
بازی های شنی
مسیر دوچرخه سواری
آلاچیق پیش ساخته
فضاهای عمومی
زمین بازی کودکان
برکه و جوی آب
و …. برای سرگرمی و بالا بردن سطح آموزشی و فرهنگی کودکان پیش بینی شده است.
عالی پور در پایان گفت :این پارک در مساحت یک هکتار احداث خواهد شد و کانون پرورش فکری کودکان نیز آمادگی خود را در جهت ایجاد برنامه های آموزشی تفریحی و فرهنگی اعلام کرده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شدمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
پدرام طاهری

پدرام طاهری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار