امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

شناسه خبر:

8953

تنیسور نیشکر مدال قهرمانی‌اش را به خانواده شهید لندی اهدا می‌کند

تنیسور نیشکر مدال قهرمانی‌اش را به خانواده شهید لندی اهدا می‌کند

ورزشکار نیشکر سومین مدال طلای جهانی خود در مسابقات تنیس روی میز کارگری را به خانواده شهید علی لندی نوجوان فداکار خوزستانی اهدا می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، جمال فتاحی امروز یکشنبه ۲۵ مهرماه در حاشیه تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران صنعت توسعه نیشکر، عنوان کرد: به‌پاس ایثار و شجاعت مثال زدنی شهید علی لندی نوجوان ۱۵ ساله ایذه‌ای در نجات دو بانوی گرفتار در آتش، مدال قهرمانی خود را به نمایندگی از شرکت توسعه نیشکر تقدیم خانواده این شهید می نماید.

وی افزود: هر چند مدال طلای قهرمانی در مقابل حرکت قهرمانانه این شهید ناچیز است ولی آن را با افتخار تقدیم خانواده بزرگوار این شهید می‌کنم.

شهید علی لندی نوجوان ۱۵ ساله ایذه‌ای روز ۱۸ شهریورماه پس از وقوع آتش سوزی در خانه همسایه، با فداکاری تمام دو بانوی میانسال گرفتار در آتش را نجات داد و خود دچار ۹۱ درصد سوختگی شد و بر اثر شدت جراحات وارده روز جمعه ۲ مهرماه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

جمال فتاحی در سال ۹۷ نیز پس از کسب مدال طلای قهرمانی مسابقات کارگری فرانسه، مدال خود را به خانواده سردار شهید امید فرجی زنگنه اهدا کرد. سردار شهید فرجی زنگنه در حمله تروریستی ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ به مقام والای شهادت نائل شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
تحریریه تارنمای جنوب

تحریریه تارنمای جنوب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار