امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

شناسه خبر:

8071

تامین آب آشامیدنی مناطق روستایی پیرامون تاسیسات نفتی غرب کارون

شرکت نفت و گاز اروندان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، نسبت به تامین آب آشامیدنی مناطق روستایی پیرامون تاسیسات این شرکت در غرب کارون با استفاده از تانکرهای آبرسانی، اقدام کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس جهانگیر پورهنگ مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: خدمات  نفت و گاز اروندان در ابعاد مختلف عمران و آبادی و عام المنفعه از جمله تامین و انتقال آب آشامیدنی به روستاها و مناطق حاشیه شهرهای همجوار تاسیسات در حد توان و بضاعت شرکت صورت می پذیرد.

وی افزود: بیش از یکسال گذشته روزانه ۳۵۰  متر مکعب آب بوسیله تانکرهای شرکت از تصفیه خانه سبعه شرکت به تصفیه خانه ابفای سبعه جهت تامین اب روستاهای  سبعه، سوییچته – ۱  اختصاص داده شده و علاوه بر این از دو هفته قبل، حدود یکصد متر مکعب آب در روز جهت تامین آب به روستاهای شهرستان هویزه نیز اختصاص یافته است.

پورهنگ با اشاره به شرایط کم آبی ناشی از کاهش نزولات جوی در سال آبی جاری و متعاقب آن گرمای هوا ، گفت:  همچنین در چند روز اخیر دو تانکر هم برای کمک به تامین آب شرب روستاهای  حمیدیه در نظر گرفته شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اینکه صنعت نفت در مناطقی که حضور دارد  همواره تلاش نموده تا ارائه خدمات در اجرای مسئولیت های اجتماعی را در اولویت برنامه ها تبیین نماید، تصریح کرد: در همکاری و همیاری با فرمانداری ها و دیگر دستگاه های اجرایی در شهرستان ها و مناطق شهری و روستایی و در جهت رضایتمندی ساکنان مناطق همجوار  تاسیسات ، همه مساعی شرکت به کار گرفته می شود تا در حد مقدورات و امکانات در زمینه تامین و انتقال آب شرب با استفاده از تانکرهای آبرسانی  اقدام گردد.

 

Print Friendly, PDF & Email
کوثر کریمی

کوثر کریمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار