امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

شناسه خبر:

9004

به مناسبت هفته وحدت؛ ۲هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی به دانش آموزان نیازمند خوزستان اهدا شد

به مناسبت هفته وحدت؛ ۲هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی به دانش آموزان نیازمند خوزستان اهدا شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و هفته وحدت ۲هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی با همکاری کمیته امداد و بسیج خوزستان به دانش آموزان نیازمند استان اهدا شد.

جمال شیبه یکشنبه شب در جمع خبرنگاران بیان کرد: با همکاری سازمان‌ها، ادارات و صنایع استان بسته های تحصیلی و نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند تامین شد.

وی افزود: براساس تفاهم مشترک این اداره کل و  بسیج در قالب طرح مهر تحصیلی و رزمایش کمک مومنانه بسته‌های تحصیلی به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.
شیبه بیان کرد: این بسته‌های تحصیلی شامل نوشت افزار و کیف و … با همکاری قرارگاه و گروه جهادی فرهنگی سردار شهید مصدق طاهری بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام علی (ع) و خیران تهیه و بین دانش آموزان مناطق محروم سوسنگرد، کارون، حاشیه اهواز، آغاجری و اندیکا توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اشاره به ارائه خدمات متنوع فرهنگی آموزشی به افراد زیرپوشش افزود: کمیته امداد خوزستان در کنار اقدامات حمایتی معیشتی و توانمندسازی خانواده‌ها، توجه ویژه‌ای به موضوعات فرهنگی دارد.

جمعیت دانش آموزی خوزستان یک میلیون و ۱۳۰ هزار نفر است که طی ۲ سال اخیر به دلیل شیوع کرونا و مجازی شدن آموزش ۳۰ هزار دانش آموز در استان از تحصیل بازمانده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email
تحریریه تارنمای جنوب

تحریریه تارنمای جنوب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

آخرین اخبار